Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gaming

Pas disa vitesh pritjeje, Sony më në fund ka prezantuar të shumëpriturin PlayStation 5. Konsola e re e videolojërave ka një procesor më të...

Gaming

Kompanitë qëndrojnë të heshtura ndërsa përdoruesit duan të mësojnë më shumë rreth PlayStation 5 dhe Xbox Series X sot u bënë të ditur 38...

Gaming

Përdoruesit e PlayStation 4 që duan të vlerësojnë kohën e kaluar në shtëpi i pret një lojë të cilët do ti vendos ata në...

Gaming

Imazhet mbresëlënëse vazhdojnë të vijnë nga versioni i vitit 2020 i Microsoft Flight Simulator, i cili aktualisht është në zhvillim e sipër, kur i...

Gaming

Playstation 4 vazhdon ti gëzoj klientet e tij me ofertat dhe zbritjet që vazhdimisht i bën. Days of Play 2020 është njera nga kampanjat...

Gaming

Duke u përgatitur për të lëshuar gjeneratën e 10-të të procesorëve Intel Core Comet Lake, Intel mbështetet shumë në procesorin më të fuqishëm të...

Advertisement