Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Ceo i Tesla Elon Musk të cilin e njohim me automjetet e tij elektrike dhe autonome bëri një vizitë të re në Gjermani. Elon...

Aplikacion

Sipas përllogaritjeve afro 25.2 milionë kompjuterë ende kanë të instaluar Windows XP, një sistem operativ shumë i rrezikshëm për tu përdorur sot. Lançuar për...

Lajme

Në qershor të këtij viti është prezantuar procesori më i ri nga Qualcomm modeli Wear 4100, me të dal në treg ky lloj i...

Gaming

Pas disa vitesh pritjeje, Sony më në fund ka prezantuar të shumëpriturin PlayStation 5. Konsola e re e videolojërave ka një procesor më të...

Lajme

Kur Apple lansoj AirPods Pro në fund të vitit 2019, absolutisht ishte një lajm i madh për përdoruesit e iPhone. Deri më sot ato...

Lajme

Macbook pro të cilët janë prodhuar në vitin 2012 ku dhe janë ndër macbook-at e parë qe kanë pasur retina display ekran me rezulucion...

More Posts
Advertisement