Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

PREZANTOHET SMATWARCH MË I RI “TICWATCH PRO 3”

Në qershor të këtij viti është prezantuar procesori më i ri nga Qualcomm modeli Wear 4100,

me të dal në treg ky lloj i procesorit një prodhues i orave me qendër në Kinë i quajtur Mobvoi ka shfaqur në treg orën me të re të menqur TicWatch Pro 3 ku është shfaqur në dyqanin online të Amazone. End nuk dihet se kur do të dal në shitje por ora do ta ketë një çmim duke filluar nga 450 euro dhe do ti ket dy versione wear 4100 dhe 4100+.

Se a do të ketë ndonjë performancë të merituar sa e ka çmimin do të shohim ditëve në vijim.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *